Producenci

Gładzie gipsowe. Budownictwo Stachura Wrocław

Gładzie gipsowe. Budownictwo Stachura Wrocław
Gładzie gipsowe. Budownictwo Stachura Wrocław

Tak, jak w kwestiach ubraniowych, tak i w zakresie aranżacji wnętrz kierunki stale się zmieniają. Niekiedy tendencje są tak gwałtowne, że kłopotliwe jest się zorientować co jest w tej chwili modne. Można by rzec, że sprzęty nie muszą nie być modne, a sposób zaaranżowania mieszkania uzależnione jest tylko od naszych preferencji, tymczasem prawdopodobnie powinno się użyć elementy, które przydadzą naszym wnętrzom interesującego, nowego spojrzenia na aranżację wnętrz. Dawno już przeminęły czasy, gdy ustawiano meble szeregowo w formie meblościanki. Obecnie wyznawana jest raczej reguła: mniej mebli, przy maksymalnym zagospodarowaniu przestrzeni. Wobec tego w salonie na ogół znajduje się narożnik, ława, fotele i alternatywnie komoda czy też mebel na książki.

Niezastąpionym elementem jest oświetlenie i nieduży dywanik. Trudno jednak, aby takie podejście pasowało wszystkim. Na pewno są jednostki, które właśnie w salonie potrzebowałyby wystawić gablotkę z imponującym pakietem swoich książek. Wtedy meble salonowe mogą zminimalizować niewielkiej pojemności pokój, zatem adekwatnym zabiegiem jest rezygnacja na przykład z foteli, aby nadać wnętrzu więcej swobodnej powierzchni. Gdy chodzi o meble weny można szukać w książkach wnętrzarskich, w serwisach internetowych, w gotowych aranżacjach w sklepach. Nie każda aranżacja wnętrz jest tworzona w myśl teorii modernizmu, a więc sympatycy tradycyjnych wnętrz, również znajdą coś dla siebie.

Usługi Budowlane Remigiusz Stachura to przedsiębiorstwo, które działa na rynku budowlanym już od bardzo dawna. Dzięki temu może okazać się dużym doświadczeniem w proponowanych przez siebie usługach. Doskonała jakość ich realizacji została poświadczona tak na przykład dzięki referencjom usatysfakcjonowanych zleceniodawców, takich jak „Studio Z” Adam Zabłocki bądź też TK International Services Sp.z.o.o. To doskonale prosperujące przedsiębiorstwo, którym może pochwalić się Wrocław, gdzie znajduje się siedziba firmy (tuż przy ul. Budziszyńskiej).

Oferta firmy proponuje praktycznie rzecz biorąc wszystkie prace ściśle związane z aranżacją pomieszczeń. Wykonuje ona zlecenia tyczące prac z zakresu budowlanki, w tym rozbiórek. Oprócz tego do jej oferty należą także profesjonalne remonty – przekształcanie pomieszczeń, stawianie ścianek działowych, kładzenie podłóg czy montaż sufitów podwieszanych. Prócz tego firma oferuje również wykończenia wnętrz – malowanie ścian wieloma technikami, aranżowanie pomieszczeń, montowanie jak i wstawianie mebli, i wiele innych prac.

Wszystkie prace realizowane są w oparciu o ustalony z zleceniodawcą projekt a także rzetelny kosztorys. Usługi Budowlane Remigiusz Stachura realizują zadania zarazem od podmiotów gospodarczych jak również i od osób prywatnych. Trudnimy się domami jednorodzinnymi, mieszkaniami, punktami handlowymi (np. boksami w centrach handlowych) a także biurowymi. Niezależnie od przeznaczenia obiektu oraz zakresu potrzebnych prac przedsiębiorstwo Stachury jest jedynym realizatorem jakiego będzie potrzebował zleceniodawca. W pełni kompleksowe jak i solidne działanie to domena przedsiębiorstwa Remigiusza Stachury.

ul. Budziszyńska 84/9 54-436 Wrocław
507973006
020435248
  • Gładzie gipsowe. Budownictwo Stachura Wrocław
  • Gładzie gipsowe. Budownictwo Stachura Wrocław
  • Gładzie gipsowe. Budownictwo Stachura Wrocław
  • Gładzie gipsowe. Budownictwo Stachura Wrocław
  • Gładzie gipsowe. Budownictwo Stachura Wrocław